Prestige Lightvision

Prestige Lightvision to symbioza wyjątkowego designu i technologii. Oznacza innowację, elegancją i efektywność od pierwszego spojrzenia. Potężny i uderzający wygląd pozostawia niezapomniane wrażenia - budzi natychmiastowe pragnienie, aby uzupełnić ofertę studia solaryjnego o to urządzenie. Całkowicie od nowa zaprojektowane, intensywnie podświetlone wnętrze solarium zaprasza do opalania i jest klasą samą dla siebie.   

Jeszcze wyższa efektywność opalania, poprawiona pielęgnacja skóry, zaawansowane funkcje komfortowe, intuicyjna i jeszcze łatwiejsza obsługa solarium zachwyci Ciebie i Twoich klientów. Nowością są dwa duże wyświetlacze dotykowe, Surround Cooling Plus, Cinematic Sound System, Beauty Light LED Complete, Hybrid Shoulder Tan z lampami UV orsz Beauty Light LED oraz Remote Access - są dostępne wyłącznie w nowym modelu Prestige Lightvision. Przeżycia związane z opalaniem, niedostępne nigdzie indziej. Urządzenie wyposażono w najnowocześniejsze technologie, a regularne updaty oprogramowania zapewniają optymalne działanie. Prestige Lightvision to długofalowe korzyści - pozostawaj ciągle krok przed konkurencją. Przenieś Twój salon na wyższy poziom. 

 • Design

  Nowy  10" zewnętrzny monitor dotykowy harnonijnie wtapia się w bryłę solarium i przyciąga wzrok. Imponujący wygląd pozostawia niezapomniane wrażenia - budzi natychmiastowe pragnienie, aby uzupełnić ofertę studia solaryjnego o to urządzenie. Całkowicie od nowa zaprojektowane, intensywnie podświetlone wnętrze solarium zaprasza do opalania i jest klasą samą dla siebie. 

  • Kolor dekoru: Silverpearl
  • LED Light Show oparte na diodach LED o długiej żywotności 
  • Ponad 200 kolorów i animacji
  • Podświtlane logo Ergoline w części dolnej
  • LED Interior Light: intensywnie podświetlony tunel solarium
  • Beauty Light LED: podświetlenie w trybie gotowości, które przyciąga wzrok
 • Technologia UV

  Najważniejszym czynnikiem sukcesu solarium jest efektywność opalania! Dzieki dalszem rozwojowi Hybrydowej Technologi opalania efektywność opalania w obszarze ciała została kolejny raz podwyższona. W obszarze twarzy dodaliśmy dodatkową lampę spaghetti w technologii SmartSun. Dostępne as do wyboru dwie technologie opalania w obszarze twarzy, zeleżnie od filozofii studia i preferencji klientów: Ultra Performance PLUS lub Smart Light Performance (SLP). Nowa konfiguracja diod Beauty Light LED Complete zapewnia jeszcze bardziej intensywną pielęgnację skóry dzięki ponad 200 diodom LED wysokiej mocy, które wspierają proces opalania poprzez stymulację produkcji tlenu. teraz nie tylko w obszarze twarzy ale także dla ciała.  

  Wymarzanona opalenizna dostępna po naciśnieciu jednego przycisku. Od delikatnej do intensywnej - każdy klient uzyskuje indywidualnie dopasowaną opaleniznę. Intensywność opalania może być dodato zmieniana oddzielnie dla ciała i twarzy w każdym momencie trwania sesji.  

  Nowy hybrydowy opalacz ramion Hybrid Shoulder Tan to także silny akcent w wyglądzie urządzenia. Unikalna kombinacja diod Beauty Light LED, od nowa zaprojektowanych diod  UVA LED oraz nowe świetlówki kompaktowe UVB zapewniają intensywną opaleniznę i dodatkową pielęgnację skóry dzięki zrównoważonemu spektrum promienioowania. Lepsze efekty opalania i obniżone o 80% zużycie prądu przez opalacz ramion. Długi czys życia diod LED (20.000 godzin) dodatkowo obniżają koszty użytkowania solarium. 

  CIAŁO:

  • Lampy UV : 38 szt. po 200 W max.*
  • Lampy smart sun PLUS: 14 szt. po  200 W max.*
  • Dynamic Performance
  • NOWOŚĆ: opalacz ramion Hybrid Shoulder Tan z  diodami Beauty Light LED, UVA LED i  2 lampami kompaktowymi UVB
  • NOWOŚĆ: Beauty Light Complete
  • NOWOŚĆ: technologia Open Glas dla  lamp niskociśnieniowych

  TWARZ:

  • Smart Light Performance (SLP): 4 szt. po 520 W max.*
  • lub: Ultra Performance PLUS: 4 szt. po  520 W max.*
  • lampy spaghetti smartsun UVB : 4 szt. po  8 W
  • Techonolgia Beauty Light LED
  • Optymalizacja pod kątem normy 0,3 (0.3Optimized Performance)

  * maksymalna moc UV lamp odpowiada regulacjom krajowym


  Dwie opcje opalaczy twarzy:

  Technologia Smart Light Performance (SLP) po raz pierwszy łączy intensywne promieniowanie UV z efektami pelęgnacji skóry Beauty Light w jednej jednostce wysokociśnieniowej. Współpraca promienników wysokiej mocy, reflektorów szklanych z naniesioną 120-warstwową powłoką oraz nowych filtrów szklanych zapewnia intensywną i długotrwałą opaleniznę.  W tym samym czasie Beauty Light dba o skórę w trakcie opalania odświeżając jej wygląd. Cztery dodatkowe spaghetti smart sun uzupełniają spektrum promieniowania połączeniem UVB i  Beauty Light. Już kilka godzin po sesji opalania pojawia się piękna, naturalna i długotrwała opalenizna. 

  Technologia Ultra Performance PLUS z reflektorami szklanymi, czterema lampami spaghetti smart sun i pokrytymi specjalnymi powłokami filtrami szklanymi reprezenuje maksimum efekywności opalania w połączeniu z natychmiast widoczną opalenizną. Zoptymalizowana geometria doświetlenia promieniami UV wraz z dodatkową lampą spaghetti smart sun dodatkowo poprawiają efekty opalania w porównaniu z poprzednimi modelami.   

 • Wybór opalania

  Oczekiwana opalenizna dostępna po naciśnieciu jednego przycisku. Indywidualny wybór od delikatnej do intensywnej. Każdy klient  wybiera odpowiadający mu rodzaj opalania z trzech dostępnych opcji. Niezależnie czy Twój klient poszukuje delkatnego koloru lub głębokiej, od razu widocznej, długotrwałej opalenizny:  Prestige Lightvision z systemem Personal Sunstyle to zawsze właściwy wybór. Po raz pierwszy intensywność opalania może być zmieniana oddzielnie dla ciała i twarzy w każdym momencie trwania sesji. Opalacze twarzy można także całkowicie wyłączyć. W tamik przypadku skóra twarzy korzysta wyłącznie z efektów pielęgancyjnych Beauty Light. To pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów! 

  • Intensive: 100% mocy UV
  • Medium:    85% mocy UV
  • Sensitive:   65% mocy UV
 • Beauty Light

  Rozszerzona pielęgnacja skóry to kluczowa funkcja Prestige Lightvision. Ciągły rozwój technologii diod Beauty Light LED umożliwia bardziej równomierny rozkład światła dzięki nowemu systemowi reflektorów. Ponad 200 diod LED wysokiej mocy zapewniają pielęgnację skóry twarzy, dekoltu, ramion i ciała. Stymulowana jest produkcja tlenu w skórze co intensyfikuje  proces opalania bez zwiększynia dawki UV. Efekt to promienna, tłasowo miękka skóra.  

  • NOWOŚĆ: Beauty Light Complete z ponad 200 diodami LED wysokiej mocy
  • NOWOŚĆ: zoptymalizowany system reflektorów Beauty Light LED
  • NOWOŚĆ: 4 lampy spaghetti smartsun UVB w obszarze twarzy
  • Opcjonalnie: Smart Light Performance (SLP)
  • 14 lamp smartsun PLUS w obszarze ciała
 • Komfort

  Prestige Lightvision oferuje w standardzie wszystkie funkcje komfortowe, które kochają Twoi klienci - sesja opalania staję się kojącą chwilą zapomnienia.

  Nowy system chłodzenia Surround Cooling PLUS pieści ciało delikatnym, równomiernym strumieniem powieetrza, który przypomina morską bryzę. Marznące stopy należą już do przeszłości, dzięki nowej koncepcji nawiewów Ergoline. Jednocześnie udało się obniżyć poziom hałasu. Zapewnia to szczególnie relaksujące opalanie. Oczywiście możliwe jest neizależne regulowanie nawiewów na ciało i twarz. 

  Całkowicie nowy system audio zaskakuje bogatymi basami, wyraźnym dziękiem średnich częstotliwości i kryształowymi wysokimi tonami. Optymalne umiejscowienie głośników w stosunku do tunelu solarium zapewnia przeżycia muzyczne najwyższej klasy - bez słyszalności w całym studio. Klienci mogą wybierać pomiędzy kanałami studia, nową wewnętrzną muzyką lub ich własną playlistą na smartfonie połączonym przez Bluetooth®. Dodatkowo można na karcie SD tworzyć katalogi z wybranymi gatunkami muzyki (np. Rock, Pop or Dance) obok preinstalowanej muzyki Ergoline.   

  • NOWOŚĆ: Surround Cooling PLUS
  • NOWOŚĆ: system audio Cinematic Sound
  • NOWOŚĆ: zewnętrzny ekran dotykowy
  • NOWOŚĆ: wewnętrzny ekran dotykowy
  • Bluetooth® Connect
  • Climatronic PLUS z zamkniętym tunelem solarium
  • NFC Connect / Personal Comfort
  • leżanka Multi Relax
  • Aqua Fresh & Aroma
 • Obsługa

  Intuicyjna obsługa. Dwa duże ekrany dotykowe. Zewnętrzny ekran 10" wtapia się harmonijnie w bryłę solarium i powoduje, że obsługa jest jeszcze łatwiejsza niż kiedykolwiek. Łatwe w użytku menu z ikonami przypomina obsługę smartphona. Po wybraniu intensywności opalania, funkcje komfortowe mogą być wybrane na jednej stronie bez konieczności przechodzenia do licznych zakładek i przewijania wielu ekranów. Kilkoma puknieciami w ekran  Prestige Lightvision daje się dostosować do indywidualnych wymagań każdego klienta. Oczywiście wszystkie ustawienia mogą być łatwo zapisane na karcie klienta dzięki NFC Connect - następna wizyta w solarium będzie jeszcze bardziej zrelaksowana.    

  Wewnętrzny ekran dotykowy 7" powoduje, że obsługa podczas opalania jest łatwijsza niż kiedykolwiek. Wyjątkowy system obsługi z wcześniejszego Prestige 1600 został dostosowany do dzisiejszych standardów obsługi smartfonów. Ikony są łatwe w użyciu z natychmiast zrozumiałe dla korzystających pierwszy raz lub osób noszących okulary. Nawigacja w menu została głęboko przemyślana i nawet z dodatkowymi dostępnymi funkcjami, a najczęściej używane opcje są łatwo dostępne. Zapomniałeś wybrać rodzaj sesji opalania? Nie ma problemu! Dostosuj sesję na wewnętrzym ekranie dotykowym.  Po raz pierwszy intensywność UV może być zmieniana oddzielnie dla ciała i twarzy w każdym momencie trwania sesji. Aby zapewnić maksymalną czytelność wyświetlacza diody Beauty Light LED są automatycznie przyciemniane w momencie zmiany ustawień.

  Wkrótce: od „Alexa“ do „Siri“ – sterowanie głosowe spotykamy na codzień. Ergoline jest pierwszym producentem, który oferuje sterowanie głosowe w solarium. Poprzez proste komendy jak "Zwiększ nawiew" lub  "Wyłącz opalacze twarzy" klienci mogą obsługiwać funkcje soalrium z zamkniętymi oczami. Odpowiedni mikrofon jest już zainstalowany w Twoim Prestige Lightvision. Upgrade do tej nowej ekscytującej funkcji będzie możliwy wiosną 2019.  

  • NOWOŚĆ: zewnętrzny ekran dotykowy 10''
  • NOWOŚĆ: zewnętrzny ekran dotykowy 7'' 
  • NOWOŚĆ: Filmy & Instrukcje
  • NOWOŚĆ: przystosowane do Voice Control
  • Voice Guide
 • Serwis

  Dzięku dużemu keranowi dotykowemi i intuicyjnym menu korzystanie z menedżera ustawień Professional Set-up Manager PLUS jest teraz  łatwe i samowyjaśnaijące się. Dodano nowe funkcje i wyświetlane dane aby korzystanie z soalrium było jeszcze bardziej profesjonalne. Informacje dotyczące obsługi np. o zbliżającej się wymianie lamp informują Ciebie i obsługę. Można je oczywiście w każdej chwili wyłączyć. Całkowotą nowością jest możliwość wyświetlania na ekranie dotykowym filmów z instrukcjami obsługi lub reklamami. Częste update-y oprogramowania i technologia wg standardu Gold Standard powoduje, że Twój Prestige Lightvision azwsze bądzie aktualny. 

  Jako właściciel studia możesz mieć dostęp do Twojego Prestige Lightvision z domu dzięki Remote Access. Można odczytać wszystkie informacje o urządzeniu jak czas pracy lub przeprowadzić zdalną konfigurację będąc w zaciszu domowym. W przyszłości będuie można w ten sposób również wgrywać reklamy i filmy wyświetlane na urządzeniu. Remote Access pomaga też w serwisowaniu solarium. Serwis techniczny może zdalnie przeczytać kody błędów oraz wgrać uaktualnienia oprogramowania. To skraca czas napraw a czasami umożliwia uniknięcie wizyty serwisanta. Transmisja danych (LAN / WLAN) odbywa się oczywiście poprzez bezpieczny serwer JK. Wskazówka: to Ty decydujesz keidy podłączyć Twoje solarium Prestige Lightvision onlime.

  Ułatwiono także czyszczenie solarium. Ergonomiczna leżanka akrylowa jest tak ustawiona aby unikać typowych brudnych krawędzi a po otwarciu części dolnej może być łatwo podparta i zablokowana w pozycji otwartej.

  • NOWOŚĆ: manedżer ustawień Professional Set-up Manager PLUS
  • NOWOŚĆ: dostęp zdalny Remote Access
  • NOWOŚĆ: poprawiona leżanka akrylowa w celu uniknięcia zabrudzenia krawędzi
  • NOWOŚĆ: praktyczne podparcie i blokady przy otwarciu części dolnej
  • podświetlenie wnętrza części dolnej Service Light