PRESTIGE 1600 i 1400

Ergoline to dostawca Nr 1  dla profesjonalnych salonów solaryjnych, który od dziesięcioleci ustanawia standardy w przemyśle solaryjnym. To najbardziej rozpoznawalna marka tak dla właścicieli salonów jak i dla klientów korzystających z opalania. Solaria Ergoline oferują innowacyjne technologie UV, ekskluzywny design, znakomitą jakość wykonania i wysoką wartość przy odsprzedaży.

Prestige 1600 ustanawia nowe standardy w technologii opalania dzięki udoskonalonej technologii Hybrid Performance i Beauty Light LED. To unikalne połączenie UV i światła czerwonego zapewnia szczególnie atrakcyjną i trwałą opaleniznę wraz z pielęgnacją skóry. Inna nowość to Personal Sunstyle.Każdy klient może osobiście wybrać swój rodzaj opalenizny za naciśnięciem przycisku.

Dla amatorów tradycyjnej opalenizny Prestige 1400 zapewnia niezrównaną, intensywną opaleniznę w technologii  Intelligent Performance. To ajlepiej sprzedające się na polskim rynku urządzenie objęte jest aktualnie promocją.

Oba modele oferują łatwe i wygodne podłączenie telefonu komórkowego/odtwarzacza za pomocą Bluetooth Connect. Luksus na najwyższym poziomie.

Zapytaj nas o szczegóły: KONTAKT

Tutorials
Najłatwiejszy sposób aby dowiedzieć się o najnowszych modelach solariów i ich funkcjach: filmy szkoleniowe.
Więcej
Welcome to
the Show
Całkowicie nowy sposób doświadczania łóżek solaryjnych.
Więcej
Contact us!
Czy chciałbyś otrzymać bardziej szczegółowe informacje i porozmawiać z nami? Skontaktuj się z nami, będziemy zachwyceni jeśli odezwiesz się do nas!
Więcej
Join us
on Facebook
Dołącz do nas na Facebooku!
Więcej
Ergoline
Newsletter
Pozostańmy w kontakcie. Zarejestruj się jeszcze dziś, aby otrzymywać informacje o nowościach Ergoline.
Więcej