HOMEPAGE

ERGOLINE BALANCE:
DELIKATNA OPALENIZNA

Nowe Ergoline Balance zaprasza do szczególnie delikatnego opalania. Dla uzyskania szczególnie naturalnego efektu opalenizny połączono działanie światła słonecznego i aktywującego światła Beauty Light. Aby Twoi klienci mogli z czystym sumieniem rozkoszować się słońcem.

Ergoline Balance 600 to synonim szczególnie delikatnej i chroniącej skórę opalenizny. Stało się to możliwe dzięki nowej technologii hybrydowej Hybrid Technology, łączącej światło słoneczne i Beauty Light. W ten sposób można uzyskać, pomimo znacznie zmniejszonej dawki UV, piękny odcień skóry. Satynowana leżanka wygląda nie tylko szczególnie szlachetnie, ale dodatkowo dzięki rozpraszaniu promieniowania gwarantuje szczególnie równomierne opalanie.

Dzięki inteligentnemu połączeniu światła słonecznego i Beauty Light technologia Hybrid Technology redukuje uboczne efekty opalania. Tapowe wysuszenie skóry i nieprzyjemny zapach UV należą do przeszłości. Po sesji opalania na Ergoline Balance skóra jest jedwabiście miękka i przyjemna w dotyku.

Ergoline Balance to idealne solarium dla wymagających kobiet, którym zależy na pielęgnacji własnej skóry.

  • 26 LAMPEN UV + 53 LAMP BEAUTY LIGHT
  • PIĘKNA OPALENIZNA POMIMO ZMNIEJSZONEJ DAWKI UV
  • OPALANIE SZCZEGÓLNIE CHRONIĄCE SKÓRĘ
  • JEDWABIŚCIE MIĘKKA SKÓRA I CUDOWNY ODCIEŃ
  • IDEALNE DLA WYMAGAJĄCYCH KOBIET
  • SATYNOWANA PŁYTA LEŻANKI
HOMEPAGE » SOLARIA » ERGOLINE BALANCE » ERGOLINE BALANCE
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji