HOMEPAGE
FUNKCJE

ERGOLINE FLAIR 200:
FLAIR NOWYCH CZASÓW

Ergoline Flair 200 oferuje dużo na niewielkiej przestrzeni. Dzięki kompaktowym wymiarom znajdzie wszędzie swoje miejsce. 27 lamp UV zapewnia równomierną i intensywną opaleniznę.

Dzięki opalaczowi twarzy Ultra Performance nawet najmniejszy model dysponuje innowacyjną technologią reflektorów szklanych spotykaną w wyższej klasie i to przy korzystaniu jedynie zasilania z gniazda 230V*! Nie trzeba także rezygnować z komfortu. Wygodna leżanka Bodyform Plus z zintegrowanym podgłówkiem zaprasza do relaksu. Rozrywka pierwszej klasy to możliwość podłączenia zewnętrzengo źródła audio i opcjonalne systemy audio. Ruchome dysze systemu chłodzenia zapewnią chłód nawet w gorące dni. Dotykowy panel sterowania z cyfrowym wyświetlaczem czasu sesji jest szczególnie łatwy do obsługi dzięki jasnej symbolice. Zawiera zintegrowany Timer. Czysta mowa linii i szlachetne akcenty kolorystyczne zapewnią odpowiedni wygląd w każdym miejscu.

  • PROFESJONALNE SOLARIUM DLA POCZĄTKUJĄCYCH AMATORÓW OPALENIZNY
  • ZMIEŚCI SIĘ WSZĘDZIE DZIĘKI KOMPAKTOWYM WYMIAROM I ZASILANIU Z GNIAZDA 230 V
  • 27 LAMP UV I 1 OPALACZ TWARZY ULTRA PERFORMANCE
  • WYGODNA LEŻANKA BODYFORM PLUS Z ZINTEGROWANYM PODGŁÓWKIEM
  • NAJLEPSZA ROZRYWKA MUZYCZNA DZIĘKI STEREO SOUND LUB STEREO SOUND PLUS Z MP3-DOCK-IN
  • PRZYJEMNA WENTYLACJA COMFORT COOLING
  • ŁATWY W OBSŁUDZE PANEL STEROWANIA SOFTTOUCH


Flair 200
Super Power
LampyMoc
27100
GBMoc
1300
Soft Grey Silver
HOMEPAGE » SOLARIA » SERIE FLAIR-/PASSION » FLAIR 200 » ERGOLINE FLAIR 200
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji