HOMEPAGE
FUNKCJE

ERGOLINE PASSION 300-S:
SZALONY WYSTĘP

Model Ergoline Passion 300-S wkracza do gry w wersjach Super Power i Twin Power. Z 34 lampami długimi, 3 opalaczami twarzy Ultra Performance Plus i 2 lampami spaghetti UVB ustanawia to solarium nowe standardy w swojej klasie.

Dzięki wprowadzonej przez Ergoline technologii Optimized Performance możliwe jest uzyskanie zdecydowanie lepszych rezultatów opalania, przy zachowaniu normy EU i zmniejszeniu ryzyka oparzenia słonecznego. Seryjnie dostępne wyposażenie Comfort Cooling i leżanka Bodyform Plus sprawiają, że opalanie na Passion 330-S to relaksujące przeżycie. Dzięki Stero Sound Plus z MP3-Dock-In klienci nie muszą rezygnować w solarium ze swojej ulubionej muzyki. Błyszczące elementy dekoracyjne, nowoczesne linie i delikatne podświetlenie wnętrza wzmagają apetyt na piękną opaleniznę. Zintegrowany Timer może w niektórych konfiguracja umożliwić korzystanie z solarium bez użycia automatu wrzutowego. Opisane elemety wyposażenia są również dostępne dla modelu Passion 350-S.


  • OPTIMIZED PERFORMANCE DLA JESZCZE LEPSZYCH EFEKTÓW OPALANIA
  • NAJNOWSZA TECHNOLOGIA UV Z 34 LAMPAMI UV I 3 OPALACZAMI TWARZY WRAZ Z 2 LAMPAMI SPAGHETTI UV-B
  • ORZEŹWIENIE DZIĘKI COMFORT COOLING
  • NAJLEPSZA ROZRYWKA MUZYCZNA DZIĘKI STEREO SOUND LUB STEREO SOUND PLUS Z MP3-DOCK-IN
  • ZMIESZCZĄ SIĘ WSZĘDZIE DZIĘKI KOMPAKTOWYM WYMIAROM
  • LEŻANKA BODYFORM PLUS Z ZINTEGROWANYM PODGŁÓWKIEM
  • KOMFORTOWA OBSŁUGA POPRZEZ INNOWACYJNY PANEL SOFTTOUCH


Passion 300-S
Super Power
LampyMOC
34100
LTMOC
3400
GBMoc
28
Brilliant White
Passion 300-S
Twin Power
LampyMOC
18/16140/100
LTMOC
3400
GBMOC
28
Brilliant White
HOMEPAGE » SOLARIA » SERIE FLAIR-/PASSION » PASSION 300-S » ERGOLINE PASSION 300-S
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji