HOMEPAGE
FUNKCJE

SERIE ERGOLINE FLAIR I PASSION:
INTELIGENTNE UND KOMPAKTOWE

Serie Ergoline Flair i Passion robią furorę w klasie solariów profesjonalnych dla początkujących i zaawansowanych amatorów opalenizny. Urządzenia wyposażone są w 27 do 38 lamp długich UV i do trzech opalaczy twarzy. Oferują znakomitą opaleniznę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Kompaktowe wymiary połączone z innowacyjną technologią UV powodują, że urządzenie tych serii są szczególnie interesujące dla salonów kosmetycznych, klubów fitness i hoteli. Stereo Sound lub Stereo Sound Plus z MP3 Dock-In nie pozwalają się nudzić podczas opalania. Przy podłączeniu odtwarzacza klienta następuje automatyczne przełączenie na odtwarzanie tego źródła.Panel obsługi Soft Touch z wysokiej jakości powierzchnia szklaną jest nie tylko ułatwia korzystanie ale też jego czyszczenie.

Ergoline Passion i Flair oferują warianty mocy dostosowane do różnych gustów: od topowego modelu Ergoline Passion 350-S z 38 lampami UV i 3 opalaczami twarzy do modelu najmniejszcego Ergoline Flair 200 z 27 lampami UV i 1 opalaczem twarzy. Istotne: wszystkie solaria wyposażono w zarezerwowaną do tej pory dla klas wyższych technologię Ultra Performance w obszarze twarzy. Kombinacja reflektora szklanego o komputerowo obliczonej geometrii i specjalnie pokrywanego filtru szlanego gwarantuje szczególnie intensywną i równomierną opaleniznę. Obydwa modele Passion posiadają system Ultra Performance Plus. Dwie dodatkowe lampy spaghetti UV-B zapewniają jeszcze piękniejszy kolor. Koncepcja Optimized Performance zapewnia najlepsze efekty opalania w ramach wymagań normy 0,3, bez podwyższania ryzyka oparzenia słonecznego. W przypadku Ergoline Flair 200 nie ma konieczności korzystania z zasilania trójfazowego. Solarium wyposażono w zwyczajną wtyczkę sieciową 230V.

  • ATRAKCYJNE CENOWO SOLARIA PROFESJONALNE
  • ZMIESZCĄ SIĘ WSZĘDZIE DZIĘKI KOMPAKTOWYM ROZMIAROM
  • INNOWACYJNA TECHNOLOGIA UV DLA NAJLEPSZEJ OPALENIZNY
  • NOWOCZESNY DESIGN O ŚWIEŻYCH KOLORACH

DESIGN:

PIĘKNE WIDOKI


W zakresie designu są te "maluchy" też całkiem wielkie. Jasne linie, połyskliwe białe obudowy zapewniają Passion elegancką prezencję. Wzrok przyciąga element podświetlany w górnej części urządzenia, korespondujący z listwą uchwytu w dolnej. Do wyboru jest wariant Moor Light w połyskliwym pomarańczu lug dwa motywy foto. W podstawowym modelu Ergoline Flair 200 w wersji Art Design uwagę zwraca element dekorycyjny części górnej. Ergoline Flair 250 w wersji Trend Design otrzymał szczególnie szlachetny wygląd dzięki harmonijnym liniom błyszczącej części górnej.
HOMEPAGE » SOLARIA » SERIE FLAIR-/PASSION » ERGOLINE FLAIR & PASSION
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji