HOMEPAGE
FUNKCJE

SERIA INSPIRATION:
WIELKA PLEJADA GWIAZD

Wraz z Ergoline Inspiration nowa seria solariów świętuje swoją premierę. Wyposażenie, a przede wszystkim cena ustanawiają nowe standardy w klasie urządzeń kompaktowych.

Nowości prezentują się w wielkim stylu i fascynują efektami świetlnymi. Opalanie w modelach Ergoline Inspiration staje się prawdziwym przeżyciem przede wszystkim ze względu na obszerną przestrzeń w urządzeniu, liczne funkcje komfortowe oraz opcjonalny system 3D-Sound. Przejrzysty kokpit ze zrozumiałą symboliką pozwala na łatwo obsługę wszystkich funkcji solarium.


  • PORUSZAJĄCY DESIGN I FASCYNUJĄCE EFEKTY ŚWIETLNE
  • OBSZERNY TUNEL SOLARIUM I EKSTRA SZEROKA LEŻANKA BODYFORM PLUS
  • SERYJNA KLIMATYZACJA W MODELACH TURBO POWER
  • OPCJONALNE FUNKCJE AQUA FRESH & AROMA W MODELACH TWIN/TURBO POWER
  • OPCJA: SYSTEM 3D-SOUND Z MP3-DOCK-IN ZAPEWNI PRZEŻYCIA MUZYCZNE

MODELE:


PEŁNY ZAKRESSeria Inspiration dostępna jest w dwu wersjach, każda z nich w trzech wariantach zasilania lamp. W topowym modelu Inspiration 450-S o równomierną opaleniznę dbają 4 opalacze twarzy i 42 lampy Turbo Power. Także Inspiration 450-S oferuje piękną opaleniznę od stóp do głów wykorzystując 3 opalacze twarzy i 38 lamp długich. W wariantach Super Power klienta otacza chłodzący powiew bezstopniowo regulowanego systemu Comfort Cooling. W wersjach Twin Power dodatkowego odświeżenia dostarczają opcjonalne funkcje Aqua Fresh & Aroma. Dzięki seryjnej klimatyzacji zawartej we wszystkich modelach Turbo Power serii Inspiration panuje w nich zawsze przyjemny klimat, z dostępnymi na życzenie Aqua Fresh & Aroma, które przyczyniają się swoją delikatną mgiełką do pełnego relaksu.


  • INSPIRATION 450 SUPER POWER/TWIN POWER/TURBO POWER Z 4 OPALACZAMI TWARZY I 42 LAMPAMI UV
  • INSPIRATION 400 SUPER POWER/TWIN POWER/TURBO POWER Z 3 OPALACZAMI TWARZY I 38 LAMPAMI UV

DESIGN:


PORUSZAJĄCY STYLDesign serii Inspiration przekonuje zdecydowanym prowadzeniem linii i kolorowymi Mood Lights, które pozycjonują zdecydowanie urządzenie w studio. Także błyszczące lakiery rozprzestrzeniają poczucie luksusu. W Inspiration 400-S i 450-S ciepłe kolory Mood Lights modelują obudowę w kolorze Solid Silver. Tak powstaje im imponujący efekt, nieporównywalny z innymi urządzeniami dostępnymi w klasie kompaktowej.


  • PORYWAJĄCA OBUDOWA SOLID SILVER Z POMARAŃCZOWYMI MOOD LIGHTS
  • FASCYNUJĄCA AURA BŁYSZCZĄCYCH LAKIERÓW


HOMEPAGE » SOLARIA » SERIA INSPIRATION » SERIA INSPIRATION: PLEJADA GWIAZD.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji