HOMEPAGE
FUNKCJE

AFFINITY-SERIE:
gwiazdy Z castingów


Seria Affinity łączy w sobie klasyczną elegancję z innowacyjnymi pomysłami i ceną nie do przebicia.

Dzięki np. prostej wymianie lamp można zmieniać kolory efektów Mood Light i iluminacji Ambient Light. Leżanka Body Shape gwarantuje odprężenie podczas sesji opalania. Dźwięk przestrzenny wytworzony przez system 3D-Sound robi niesamowite wrażenie. Zestaw audio ze stacją MP3 i gniazdem kart SD generuje także komunikaty głosowe Voice Guide w celu zapewnienia bezproblemowej obsługi.

Nowością jest koncepcja Optimized Performance dla modeli serii Affinity 800-S, 660-S, 600-S i 500-S. Dzięki zmodyfikowanym niskociśnieniowym lampom UV w strefie ciała i technologii Ultra Performance Plus ze szklanymi reflektorami, łącznie z dodatkowymi lampami UV-B-Spaghetti i specjalnymi filtrami w obszarze opalaczy twarzy, uzyskuje się teraz jeszcze lepsze efekty opalania. Oczywiście przy zachowaniu normy 0,3.


  • OPTIMIZED PERFORMANCE DLA JESZCZE LEPSZEGO EFEKTU OPALANIA W MODELACH SERII AFFINITY 800-S, 660-S, 600-S i 500-S
  • EFEKT MOOD LIGHT O ZMIENIALNYCH BARWACH I ILUMINACJA AMBIENT LIGHT W KOLORACH BLUE, RED, MAGENTA LUB YELLOW
  • DUŻA, ERGONOMICZNIE UFORMOWANA LEŻANKA BODY SHAPE
  • OPCJONALNIE: SYSTEM 3D-SOUND – PERFEKCYJNY DŹWIĘK STEREODESIGN: MAGIA BARW
Dzięki swojej eleganckiej stylistyce seria Affinity wnosi do solarium świeży podmuch. Srebrna obudowa i element dekoracyjny lakierowany na wysoki połysk w kolorze Light Titanium (Light Silver w modelu Affinity 500) nadają solarium ekskluzywny, ale i silny wygląd. Podświetlone logo Ergoline harmonizuje z dolną przednią osłoną i już w progu oznajmia klientom solarium, że mogą oczekiwać szczególnej jakości opalania. Zmienny efekt Mood Light w stylistyce Blue, Yellow, Red lub Magenta zapewnia dynamiczny wygląd o magicznej sile przyciągania. Dopasowana do niego barwnie iluminacja Ambient Light kreuje ekscytujce akcenty i napełnia kabinę nastrojowym światłem.


ELEGANCKA STYLISTYKA LUMINATE SILVER
EFEKTY MOOD LIGHTS O ZMIENIALNYM KOLORZE: BLUE, RED, MAGENTA LUB YELLOW
DOPASOWANA BARWNIE ILUMINACJA KABINY AMBIENT LIGHT


HOMEPAGE » SOLARIA » SERIA AFFINITY » AFFINITY-SERIE: GWIAZDY Z CASTINGÓW
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji