HOMEPAGE

EASY TO NAVIGATE

Wraz ze rozpoczęciem sesji opalania na ekranie Multivision Monitor pojawia się menu główne. Podnosząc rękę natrafiamy intuicyjnie na umieszczony poniżej kokpitu panel Multivision, który posiada ergonomiczne podparcie na palce. Trzy przyciski panelu obsługiwane są kciukiem. Dwa przyciski w postaci strzałek i przycisk potwierdzenia służą do dziecinnie prostej nawigacji po menu. Wszystkimi funkcjami solarium można sterować po wybraniu opcji „Obsługa”. Dostęp do funkcji wizualnych następuje po wybraniu opcji ‘Multivision’.

SURF FOR FEATURESMENU GŁÓWNE:

Wszystkie funkcje opalania jak na dłoni. Wybierając opcję „Obsługa” w menu głównym użytkownik bez trudu ustawi wszystkie funkcje solarium tak, aby odpowiadały jego indywidualnym potrzebom. Czy to chłodzenie ciała, moc opalaczy twarzy czy też programy opalania Aqua Fresh & Aroma: Wszystko można ustawić w zaledwie kilku krokach obsługi. Po wybraniu za pomocą przycisków strzałek opcji „Obsługa” pojawią się funkcje, którymi można sterować. Naciśnięcie przycisku Enter, czyli potwierdzenie, powoduje przejście do menu funkcji.


MENU FUNKCJI:

W menu funkcji aktualna pozycja jest wyróżniona kolorem i zaznaczona strzałką. Przyciski kierunku pozwalają na przejście do wybranego punktu menu, przy czym aktualne ustawienie pokazywane jest po prawej jako ‘Podgląd’. Jeżeli zmieniona powinna być intensywność chłodzenia ciała, to przy pomocy przycisku Enter należy przejść do menu sterowania.


MENU STEROWANIA:

Po przejściu do menu sterowania dla funkcji ‘Chłodzenie ciała’ aktualne ustawienie wyróżnione jest kolorem. Dodatkowo strzałka zawsze wskazuje, na której pozycji znajdujemy się w danej chwili. Przy pomocy przycisków strzałek można teraz po prostu zwiększać lub zmniejszać intensywność chłodzenia ciała. Powrót do menu funkcji następuje po wciśnięciu przycisku Enter. Jeżeli przez kilka sekund nie jest naciskany żaden przycisk, menu jest automatycznie wygaszane.


FUNKCJE PRZYCISKÓW:

Dodatkowa pomoc podczas obsługi: W górnej części ekranu wyświetlana jest informacja, jaki krok obsługi jest realizowany w danym momencie przez trzy przyciski. Dzięki temu opracowana przy udziale specjalistów w zakresie optymalizacji oprogramowania koncepcja obsługi sprawia, że sterowanie funkcjami solarium i Multivision jest niezwykle proste.
SURF FOR FUNMENU GŁÓWNE MULTIVISION:

Wszystkie programy Multivision jak na dłoni: Dzięki przyjaznej dla użytkownika obsłudze menu wybór jest bardzo prosty. Przejrzysty układ ekranu pozwala na szybką orientację. Czy to telewizja, programy kolorowego światła 'Color Moods', czy też odtwarzanie DVD (opcja). Żądany program jest w Ergoline Multivision zawsze o przyciśnięcie klawisza.


WYBÓR TV-CHANNEL:

Po wybraniu punktu menu TV-Channel pojawia się lista dostępnych kanałów telewizyjnych. Żądany program można wybrać za pomocą przycisków strzałek i zatwierdzić przyciskiem Enter. Następnie menu jest wygaszane, aby nie przeszkadzać w odbiorze programu. Jeżeli klient chce skakać po kanałach, wystarcza naciskanie przycisków strzałek. Aby wybrać program, należy wcisnąć przycisk Enter.


WYBÓR COLOR MOODS:

W punkcie menu ‘Color Moods’ dostępne są dwa fascynujące programy koloroterapii o działaniu witalizującym lub relaksującym. Programy terapii kolorowym światłem oferują nie tylko fantastyczne przeżycia wzrokowe, ale na różne sposoby oddziałują biopozytywnie na układ nerwowy i przemianę materii.


VOLUME:

Wybierając punkt menu 'Volume' można w każdej chwili łatwo zmienić poziom głośności. Oczywiście bez opuszczania wybranego programu.
UWAGA!

Przedstawione powyżej jako przykład menu w języku niemieckim dostępne jest również w języku polskim.

MULTIVISION
HOMEPAGE » MARKA » FUNKCJE SPECJALNE » MULTIVISION » EASY TO NAVIGATE
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji