HOMEPAGE

COLOR MOODS

COLOR MOODS >>VITAL<<
Kolory na różne sposoby działają pozytywnie na nasz układ nerwowy i przemianę materii. Zarejestrowane przez oko, działają na umysł, ciało oraz duszę i wzmacniają odporność organizmu. Kolory mogą wpływać na nas pobudzająco lub relaksująco: Czerwień ożywia i rozgrzewa. Wspomaga ukrwienie i przemianę materii. Żółty działa rozjaśniająco na naszą psychikę i równoważąco na układ pokarmowy. Oba te kolory znajdują się w programie Color Moods "Vital".

COLOR MOODS >>RELAX<<
Zieleń działa uspakajająco, harmonizuje i odpręża. Regeneruje i daje nową energię. Niebieski uspokaja i chłodzi. Ten kolor nadaje się szczególnie do zwalczania zaburzeń snu i bólów głowy, jak również skurczów mięśni.
Kolory te znajdują się w programie koloroterapii Color Moods "Relax". Dzięki specjalnej konstrukcji okularów Reflex Visor klienci widzą wyjątkowo intensywny obraz w rzeczywistych kolorach. To wszystko zapewnia imponujące doznania wizualne oraz bardzo dobrą ochronę oczy przed światłem UV.
MULTIVISION
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji