HOMEPAGE

MULTIVISION SYSTEM

Multivision System składa się z modułu podstawowego ze specjalnym monitorem zabezpieczonym przed wpływem światła UV, dwóch kolumn, głośnika niskotonowego i z opalacza ramion. Moduł do montażu ściennego oparty na systemie operacyjnym Linux i dostosowany jest do najostrzejszych wymagań. Integruje sterowanie Multivision z pracą solarium. Umożliwia także dalszą rozbudowę funkcji systemu.

FUNKCJE DVD
Jak włączyć do repertuaru filmy czy nagrania, które będą kojarzyć się klientom z opalaniem właśnie w Twoim studiu? Po prostu przez opcjonalny odtwarzacz DVD (podłączenie przez S-wideo) lub z opcjonalnego napędu DVD (podłączenie przez USB), umieszczonego w obudowie pod modułem systemowym.

TELEWIZJA NA ŻYCZENIE
Przygotowany na każdą okazję: Multivision System firmy Ergoline przygotowany jest na każdą sytuację: również na podłączenie analogowej telewizji kablowej, cyfrowej telewizji satelitarnej (DVB-S) i cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T).MULTIVISION
HOMEPAGE » MARKA » FUNKCJE SPECJALNE » MULTIVISION » TECHNIKA I OPCJE
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji