HOMEPAGE

REFLEX VISOR & OVERHEAD VISION

REFLEX VISOR
Przygoda z Multivision rozpoczyna się po nałożeniu okularów Reflex Visor. Tak, jak można było oczekiwać firma Ergoline zadbała również i ergonomiczną konstrukcję okularów Reflex Visor. Okulary dopasowują się do każdego kształtu głowy, a ich pozycję można łatwo regulować. Osoby krótkowzroczne mogą z reguły oglądać obraz na monitorze bez soczewek kontaktowych. Z kolei osobom dalekowzrocznym zaleca się zakładanie soczewek kontaktowych. Dzięki zastosowaniu specjalnego układu optycznego okulary Reflex Visor kierują wzrok na Multivision Monitor. Z żadnej innej strony światło nie dociera w pole widzenia, a wbudowany filtr UV w sposób niezawodny chroni oczy przed światłem UV. Wykonane w najnowszej technologii wielowarstwowej okulary dostarczają użytkownikom solarium fantastycznych doznań wzrokowych w soczystych kolorach. Oczywiście Reflex Visor firmy Ergoline posiada certyfikat TÜV.

MULTIVISON MONITOR
Serce modułu podstawowego Multivision: to monitor TFT-LCD o przekątnej 10,4 cala, który umieszczony jest nad opalaczem ramion, i który dostarcza niezwykłych doznań wzrokowych. Multivision Monitor chroni szyba pokryta specjalnymi powlokami zmniejszajacymi odbicie swiatla, która jest bardzo latwa w czyszczeniu.

MULTIVISION
HOMEPAGE » MARKA » FUNKCJE SPECJALNE » MULTIVISION » REFLEX VISOR & OVERHEAD VISION
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji