HOMEPAGE

SILNY PARTNER

Marka Ergoline zapewnia profesjonalistom z branży opalania oraz klientom solariów produkt i usługę najwyższej jakości. Gwarantuje zachwycającą opaleniznę, komfort podczas opalania, ale także sprawny serwis urządzeń. Ponadto oferuje interesujące materiały reklamowe, które pomagają odnieść sukces w tej "słonecznej branży". Nie bez powodu przecież Ergoline jest wiodącym producentem profesjonalnych urządzeń do opalania. A osiągnięcie sukcesu w tej branży umożliwia właśnie odpowiedni partner.

Każdy klient Ergoline już od samego początku współpracy czuje się profesjonalnie obsługiwany. Centrum szkoleniowe w Niemczech regularnie organizuje bezpłatne "dni otwarte". Zarówno profesjonaliści z branży solaryjnej, jak i osoby dopiero rozpoczynające przygodę z biznesem opalania uzyskają tutaj cenne informacje na wszystkie tematy związane z prowadzeniem studia solaryjnego. Dzięki obszernemu programowi szkoleniowemu, w tym także instruktażowym kasetom wideo wydanym przez firmę Ergoline, osoby prowadzące salon oraz ich pracownicy mogą odbyć szkolenie na temat: „Rozmowa z klientem w solarium" oraz „Słońce i skóra”. Kompetentni doradcy wyjaśnią również kwestie związane z finansowaniem, uwzględniając indywidualne potrzeby i wymagania osób prowadzących salony solaryjne. Jeśli chodzi o ofertę JK - Leasing, zainteresowani otrzymają wszelkie informacje z jednego źródła, tj. od każdego partnera handlowego Ergoline (dotyczy rynku niemieckiego!).
HOMEPAGE » MARKA » SUKCES » SILNY PARTNER
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji