HOMEPAGE
FUNKCJE

AQUA FRESH & AROMA:
ZMYSŁOWE CHWILE

Aqua Fresh i Aroma to nazwa komfortowych programów odświeżających Ergoline.

Aby odświeżyć klienta, system Aqua Fresh rozpyla w tunelu w równych odstępach czasowych esencję w postaci drobnego aerozolu z dających się osobno uaktywniać dysz w strefie głowy i nóg.

Także kabina jest po każdej sesji opalania napełniana przyjemnym aromatem.

W systemie Aqua Fresh można regulować ilość rozpylanej esencji w zakresie od 20 – 95% (ustawienie fabryczne 45%). Właściciel solarium może dzięki temu ustawić na pulpicie albo przy użyciu palmtopa swój osobisty program odświeżania, np. z większą ilością esencji odświeżającej w lecie i mniejszą w zimie. Nie tylko zredukuje to zużycie – wdzięczni będą także klienci. W serii Affinity system Aqua Fresh można automatycznie wykorzystywać do okresowego generowania ożywiających lub relaksujących zapachów. Dzięki możliwości osobnego włączania i wyłączania dysz systemu Aqua Fresh programy zapachowe mogą być w razie potrzeby wykonywane automatycznie. We wszystkich modelach Prestige i Esprit rozmieszczenie dysz zostało zoptymalizowane w celu poprawy rozprowadzania esencji na powierzchni ciała. I specjalny trick: aerozol może też być rozpylany pojedynczymi impulsami, jednocześnie i osobno dla głowy i reszty ciała. Wystarczy nacisnąć przycisk.

Modele Prestige i Esprit z funkcją Aqua Fresh & Aroma są dostarczane w wersji zapachowej »Relax«.

Dodatkowe esencje zapachowe o innych zapachach można nabyć od firmy JK Solaria lub u dystrybutorów. We wszystkich modelach po rozpoczęciu opalania klient zostanie poinformowany o tej funkcji przez system informacji głosowej Voice Guide.
HOMEPAGE » MARKA » FUNKCJE SPECJALNE » AQUA FRESH & AROMA » ZMYSŁOWE CHWILE
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji