HOMEPAGE

GRUPA JK: OD JEDNEJ FIRMY DO MIĘDZYNARODOWEGO HOLDINGU

Wspieranie przedsiębiorców w przedsiębiorstwie! Powyższe hasło opisuje myśl przewodnią, która przyświecała przekształcaniu pojedynczej firmy w aktywny na skalę światową holding.

W całej grupie przedsiębiorstw, włącznie z USA, jest obecnie zatrudnionych ponad 750 pracowników (stąd ponad 600 pracowników w Niemczech). Około 40% z nich pracuje w działach produkcyjnych, a ok 60% w działach administracji, dystrybucji oraz projektowania i rozwoju. W roku 2005 grupa przedsiębiorstw JK wypracowała skonsolidowany obrót o wartości ok. 180 milionów euro – był to najlepszy pod względem sprzedaży rok od założenia grupy.

Holding prowadzi działania na rzecz wszystkich przedsiębiorstw zależnych, takie jak: planowanie strategiczne, badania i projektowanie oraz ogólnie rozumiane działania finansowo-handlowe. Wszystkie działania marketingowe zostały zaś w ciągu ostatnich dwóch lat przeniesione na wybrane, samodzielne firmy.

Spółka JK-International GmbH z siedzibą w Windhagen jest odpowiedzialna za dystrybucję solariów Ergoline i Soltron do użytku prywatnego i komercyjnego. W Niemczech dystrybucja jest prowadzona przez autoryzowane specjalistyczne punkty sprzedaży. Na terenie Niemiec - głównego rynku zbytu - sprzedaż jest zorganizowana w specjalną sieć specjalistycznych punktów sprzedaży solariów na zasadzie przedstawicielstw handlowych. Dział marketingowy spółki JK-International GmbH prowadzi wszelkie działania marketingowe w kraju i za granicą na rzecz wszystkich należących do koncernu spółek dystrybucyjnych.

Produkty są sprzedawane do ponad 50 krajów na całym świecie. Oddziały dystrybucyjne znajdują się w Szwajcarii, Francji, Anglii, Polsce i w Holandii. Eksport na pozostałe rynki zbytu odbywa się poprzez działających tam samodzielnych przedstawicieli krajowych, którzy pełnią z reguły rolę głównych importerów.

Opalacze Ergoline reprezentują najwyższej klasy funkcje i najnowocześniejszą technologię ultrafioletu. Marka i sam produkt są synonimami doskonałego wzornictwa, mocy promieniowania ultrafioletowego, ergonomii, jakości i międzynarodowego serwisu, niezawodności, innowacji i najnowocześniejszej technologii oraz komfortu.

Opalacze Soltron reprezentują doskonałą jakość, innowacyjne idee, świeże, niekonwencjonalne, nowe wzornictwo oraz międzynarodowy serwis.

Spółka JK-Leasing GmbH & Co. KG, Norderfriedrichskoog, znacznie zwiększa rynki zbytu i potencjał sprzedaży dla przedsiębiorców oraz niezależnych pośredników handlowych w zakresie solariów komercyjnych.

Spółka JK-Licht, Königswinter – Ruttscheid, zapewnia pełny serwis dla solariów komercyjnych i rozprowadza produkty z zakresu wyposażenia i eksploatacji solariów oraz opalaczy. Są to głównie emitery promieniowania ultrafioletowego, kosmetyki do opalania i pielęgnacji, środki higieniczne oraz inne artykuły dodatkowe przeznaczone dla solariów komercyjnych.

SpółkaJK-Global Service, Bad Honnef, realizuje gwarancyjny i pogwarancyjny serwis techniczny na rzecz spółek handlowych koncernu JK dla marek Ergoline, Soltron i Wellsystem w kraju oraz dostarcza dokumentację techniczną i prowadzi szkolenia oraz wsparcie techniczne dla oddziałów i przedstawicielstw handlowych na całym świecie.

Spółka JK-Products GmbH z siedzibą w Bad Honnef prowadzi gospodarkę materiałową, logistykę i produkcję urządzeń dla całej grupy przedsiębiorstw.

Spółka Walter Kratz GmbH z siedzibą w Windhagen prowadzi obsługę prawną całej grupy JK.

Spółka Securmatic Repair Center GmbH z siedzibą w Ratingen jest centrum naprawczo-logistycznym, zajmującym się przygotowywaniem i naprawą systemów elektronicznych.


Prestige 990-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
52max. 200*
GBMOC
4max. 520*
38
FASHIONPINK ORANGE
SHINING BLUE
SILVERPEARL BLUE
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.
Ergoline Esprit 770-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
48max. 200*
GBMOC
4max. 500*
GBMOC
38
CANDY ORANGE
SILVERPEARL RED
*Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej
Affinity 660-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
46max 180*
GBMOC
3max. 500*
28
LUMINATE SILVER
Mood Lights: Magenta, Yellow, Blue, Red
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.

Sunrise 488
Dynamic Power
LAMPYMOC
48max. 200*
BRIGHT WHITE
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.
HOMEPAGE » FIRMA » GRUPA JK » GRUPA JK
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji