HOMEPAGE

SERYJNA INNOWACJA:
SPECJALNE FUNKCJE SOLARIÓW

UV Power, Sound Systems, Design Elements, Aqua Fresh & Aroma, Climatronic oraz funkcja IR: solaria Ergoline z serii Evolution i Excellence mają mnóstwo innowacyjnych funkcji. I tego właśnie oczekuje się od światowego lidera rynku profesjonalnych solariów.

UV POWER
Za sprawą przyszłościowej technologii Dynamic Power w seriach Prestige i Esprit oraz w modelach Affinity 660 Ergoline otwiera nową erę kompetencji w zakresie ultrafioletu.

SOUND SYSTEMS
Przy muzyce wszystko udaje się lepiej. Firma Ergoline stawia więc na takie wyposażenie audio, które zapewnia klientom solariów nienaganny dźwięk stereo.

ELEMENTY WZORNICZE
Innowacyjne solaria Ergoline o niepowtarzalnym wyglądzie to nie tylko kwestia formy.

AQUA FRESH & AROMA: PRZEŻYCIE DLA ZMYSŁÓW
Dzięki nowym funkcjom Aqua Fresh i Aroma Ergoline nadaje opalaniu nowy, odświeżający wymiar. Za pomocą dysz umieszczonych w strefie głowy oraz ciała Aqua Fresh rozpyla delikatną esencję, która działa na skórę jak odświeżający prysznic. Neutralizuje przy tym typowy zapach powstający podczas opalania pod wpływem promieni ultrafioletowych, co stanowi nowość na skalę światową. Na życzenie można dodatkowo połączyć funkcję Aqua Fresh z relaksującym lub odświeżającym programem aromatycznym. Dzięki temu opalanie w solariach serii Evolution i Excellence staje się prawdziwym przeżyciem dla zmysłów.

CLIMATRONIC: OCHOTA NA LUKSUS
Komu zależy na realizowaniu indywidualnych życzeń podczas opalania, temu z pewnością przypadnie do gustu funkcja Climatronic, która znajduje się w seryjnym wyposażeniu modeli Excellence firmy Ergoline. Podobnie jak w drogich limuzynach użytkownicy solarium mogą nastawić poziom temperatury klimatyzowanego powietrza według własnych preferencji. Czy to orzeźwiający chłód, czy też błogie ciepło: automatyczna klimatyzacja będzie utrzymywać pokazaną na wyświetlaczu panelu sterowania temperaturę na stałym poziomie. W połączeniu z tradycyjnie już doskonałym systemem wentylacji gwarantuje to niezwykle komfortowe opalanie.

FUNKCJA KOMUNIKACJI W PODCZERWIENI (IR): PROSTO Z SOLARIUM DO BAZY DANYCH
Wszystkie solaria serii Evolution oraz Excellence są wyposażone seryjnie w port podczerwieni. Dzięki temu odczytywanie i ustawianie parametrów serwisowych czy parametrów obsługi staje się dziecinnie proste: właściciel lub personel solarium - za pomocą palmtopa (komputera kieszonkowego) i specjalnego oprogramowania – mogą uzyskać dostęp do wszystkich ważnych parametrów związanych z funkcjonowaniem urządzenia. Począwszy od czasu pracy lamp UV, aż po czas podświetlania urządzenia po zakończeniu sesji opalania. Dzięki tej funkcji obsługa solarium staje się jeszcze łatwiejsza w codziennej pracy studia.

HOMEPAGE » MARKA » FUNKCJE SPECJALNE » SPECJALNE FUNKCJE SOLARIÓW
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji