HOMEPAGE

ERGOLINE STUDIOPILOT

Ergoline Studiopilot to najnowszy centralny system sterowania firmy Ergoline, który – w zależności od potrzeb – można dowolnie rozbudowywać. System ten może sterować pracą trzech lub nawet dwudziestu solariów, o aktualnie zajętych i wolnych kabinach może informować jeden lub kilka monitorów, zarządzanie studiem może być wspomagane komputerowo już teraz lub w późniejszym czasie. Możliwości jest naprawdę wiele.

Studiopilot jest w stanie absolutnie samowystarczalnie sterować pracą do 20 solariów. Już wersja podstawowa tego systemu oferuje możliwość realizowania rabatów lub promocji Happy-Hour dla klientów dotyczących każdego urządzenia z osobna. Możliwe jest przy tym zarówno płacenie monetami, jak i kartami mikroprocesorowymi.

To jeszcze nie wszystko! Dane istotne z punktu widzenia ekonomiki studia, jak np. statystyka sprzedaży, albo informacje o wielkości obrotu są wyświetlane na wyświetlaczu Studiopilota - w zależności od potrzeby w postaci danych dziennych lub danych łącznych - i mogą być drukowane na opcjonalnie podłączonej drukarce igłowej.

Ergoline Studiopilot dba również o szeroko pojęte bezpieczeństwo pracy studia i urządzeń. Przy pomocy karty głównej (Mastercard) można zaprogramować 10 kart dla pracowników z dokładnie określonymi indywidualnymi zakresami uprawnień. Podwójny system zamków z osobnym dostępem do pojemnika na monety i elementów konstrukcyjnych przyczyni się dodatkowo do ogólnego bezpieczeństwa studia. Dwa oddzielne sterowniki gwarantują poza tym podwójną pewność wyłączenia solarium w odpowiednim czasie. Studiopilot spełnia w ten sposób najnowsze wymogi normy europejskiej dotyczącej bezpieczeństwa. Magistrala Multi Master zapewnia bezawaryjną pracę całego systemu i doskonałą komunikację między jego poszczególnymi elementami. Magistrala umożliwia również zarządzanie pracą solariów przy pomocy dwóch Studiopilotów. Wymiana wszelkich danych między zainstalowanymi Studiopilotami odbywa się wtedy bez przerwy. Dzięki temu studio solaryjne może pracować nieprzerwanie - nawet podczas awarii jednego ze Studiopilotów.


SYSTEMY STEROWANIA
Prestige 990-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
52max. 200*
GBMOC
4max. 520*
38
FASHIONPINK ORANGE
SHINING BLUE
SILVERPEARL BLUE
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.
Ergoline Esprit 770-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
48max. 200*
GBMOC
4max. 500*
GBMOC
38
CANDY ORANGE
SILVERPEARL RED
*Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej
Affinity 660-S
Dynamic Power
LAMPYMOC
46max 180*
GBMOC
3max. 500*
28
LUMINATE SILVER
Mood Lights: Magenta, Yellow, Blue, Red
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.

Sunrise 488
Dynamic Power
LAMPYMOC
48max. 200*
BRIGHT WHITE
* Moc jest zmienna w zależności od norm krajowych, aż do podanej wartości maksymalnej.
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji