HOMEPAGE

GWIAZDY NA SCENIE:
PROGRAM

Solaria profesjonalne Ergoline dostępne są w siedem seriach, nie pozostawiających żadnych oczekiwań niespełnionymi.

SERIA ERGOLINE PRESTIGE
Prestige, seria urządzeń Ergoline najwyższej klasy, definiuje nowe standardy. Przekonująca koncepcja UV to technologia Dynamic Power w strefie ciała i Ultra Performance Plus w strefie twarzy. Teraz w wersji Optimized Performance. Prestige to najwyższa klasa także pod względem wzornictwa, ergonomii, jakości i łatwości serwisowania!

SERIA ERGOLINE ESPRIT
Seria ERGOLINE Esprit oznacza nowa trend w zakresie wzornictwa! Wyraziste kształty i kolory, połączone z efektami świetlnymi Mood Lights, nadają tej serii niepowtarzalny wygląd. Wszystkie modele są wyposażone w przyszłościową technologią Dynamic Power i nową technologią Ultra Performance Plus. Teraz w wersji Optimized Performance gwarantuje jeszcze większą intensywność opalania.

SERIA ERGOLINE AFFINITY
Seria Affinity łączy w sobie innowacyjne pomysły z niespotykanym stosunkiem ceny do wartości: elegancki, modny wygląd można definiować przez prostą wymianę lamp podświetlających elementy Mood Light i Ambient Light. Modele Affinity są dostępne w różnych wariantach zasilania lamp, także w nowej wersji Optimized Performance.

SERIA ERGOLINE INSPIRATION
Seria Inspiration zapewnia komfort, jaki trudno znaleźć gdzie indziej w klasie kompaktowej. Duży tunel solarium, liczne funkcje i moc ultrafioletu w najnowszej Technologii Ultra Performance Plus definiują nowe standardy. Doskonałe formy i kolorowe efekty optyczne Mood Lights nadają nowym modelom bajeczny styl.

SERIA ERGOLINE OPEN SUN
Uczucie jak podczas opalania na świeżym powietrzu! Dzięki modelowi Open Sun Pilot uczuciem jazdy kabrioletem można się teraz cieszyć także w pozycji siedzącej. Futurystyczny design, podświetlane elementy dekoracyjne i otwarta budowa decydują o mocnej pozycji Open Sun Pilot w studiu.

SERIA ERGOLINE FLAIR
Modele dla początkujących Flair 200 i 250 przekonują swoim wyposażeniem, które wcześniej można było spotkać jedynie w wyższej klasie. Wyróżniają się innowacyjną technologią opalaczy twarzy Ultra Performance, leżanką Bodyform Plus wysokiej jakości dotykowym panelem sterującym. Kompaktowe wymiary i atrakcyjne ceny czynią z modeli Flair urządzenia nadające się sczególnie do salonów kosmetycznych i klubów fitness.

SERIA ERGOLINE FLAIR
Inteligentne, kompaktowe i pełne mocy: tak prezentuje się seria Passion. Wszystkie 5 wariantów mocy wyposażono w innowacyjną technologię Ultra Performance Plus w obszarze twarzy. Szczególnie przyciągają wzrok warianty podświetlenia z systemem Mood Lights w kolorze pomarańczowym lub z wyrazistymi motywami lifestyle.

SERIA ERGOLINE SUNRISE
Seria solariów Ergoline Sunrise zapewnia optymalną moc opalania w pionie. Sunrise wzbogaca ofertę o nowe, atrakcyjny modele. Systemy Vibra Shape i Aqua Fresh & Aroma oferują fitnes i relaks podczas opalania.

SERIA ERGOLINE ESSENCE
Innowacyjna seria solariów stojących Ergoline Essence łączy wydajną technologię Smart Power z atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanych funkcji. Lampy UV sterowane przez wysoko wydajne dławiki elektroniczne zapewniają piękną opaleniznę całego ciała przy niskim zapotrzebowaniu na energię. Seryjne i opcjonalne elementy wyposażenia komfortowego sprawiają, że seria Essence jest jeszcze bardziej interesująca.

SOLARIA
HOMEPAGE » SOLARIA » SOLARIA PROFESJONALNE ERGOLINE: GWIAZDY NA SCENIE
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności. Niniejszym akceptuję Politykę Prywatności.

Zgadzam się · Więcej informacji